GGFEST DAY 1 / @ Ventspils Piedzivojumu parks (Ghetto TV)

Ghetto TVGGFEST DAY 1 / @ Ventspils Piedzivojumu parks
from Ghetto TV on 29 Jul 2018

“GGFEST” pirmā diena krāšņi aizvadīta, noskaties vakara daļas- “Ghetto Wake Battle” un “International BMX Dirt Freestyle” sacensību atskatu.

Pirmo dienu sākām ar “Ghetto Stunt” Streetbike freestyle treniņu, „GGFEST Warm-up” skeitparka sacensībām inline skrituļslidošanā, BMX un skūteru disciplīnā, turpinājām ar Baltijas Atklāto veikbordinga čempionātu “Ghetto Wake Battle un ” “Ghetto Wake Battle” veikborda labāko triku sacensībām. Noslēdzām vakaru ar festivāla atklāšanas ceremoniju, Drone Racing Latvia šovu un International BMX Freestyle Dirt sacensībām.

Veikborda kabeļa sacensībās piedalījās 15 PRO kategorijas sportisti. Pirmo vietu izcīnīja Dāvis Čeže no Latvijas, Marks Malsub no Igaunijas un Džīno Vetzels no Vācijas.

BMX sacensības kopskaitā piedalījās 15 profesionāli BMX freestyle sportisti no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Nīderlandes, Vācijas, Ungārijas, Kirevijas un Apvienotās karalistes. Pirmo vietu izcīnīja ventspilnieks Viktors Kronbergs, otro – Džeks Mulds no Apvienotās karalistes un trešo –Denijs Jusa no Ungārijas. Paldies visiem par pozitīvajām emocijām, smaidiem un foršo festivāla iesākumu.🙏💥

“GGFEST” no 27. līdz 29. jūlijam Ventspilī! Pilno pasākuma programmu meklē www.ggfest.com

Seko līdzi Ghetto Games:

http://www.ghetto.lv
http://www.facebook.com/ghettogames
http://www.instagram.com/ghettogames

This entry was posted in Video, YouTube and tagged , , . Bookmark the permalink.