MORTVIDEO SHOWREEL 2018 (mortvideo)

mortvideoMORTVIDEO SHOWREEL 2018
from mortvideo on 20 Jan 2019

Oto przed Wami – MORTVIDEO SHOWREEL 2018

Zeszły rok to był prawdziwy rollercoaster.
Przede wszystkim miałem okazję pracować z wieloma artystami, z bardzo różnych kręgów muzycznych. Kręciłem spoty, zajawki i relacje z najróżniejszych eventów. Zdarzyło mi się przez przypadek usunąć cały materiał, prowadzić ostrą wymianę zdań z menadżerami i spać na parkingu w samochodzie po nagraniu bo nie miałem siły dojechać do domu.

To był bardzo pracowity rok ale jestem zadowolony z tego co powstało.
W sumie nasze produkcje zostały wyświetlone ponad 34 000 000 razy na Youtube!

W szczególności dziękuję Anita Mia Barczewska za bycie moim najlepszym doradzą w każdej kwestii. Maciek Głaz za wspólną pracę w zeszłym roku przy bardzo dużej ilości filmów i pomoc w praktycznie każdym aspekcie produkcji! Bez Ciebie by połowa z tych rzeczy nie powstała. Dzięki Byczku!

Dziękuję Narodowe Centrum Kultury, a w szczególnośći Gabrysia Będkowska i Karolina Michalska za najlepszą i przejrzystą współpracę w zeszłym roku.

Dziękuję zespołowi muzycznemu MIYO MUSIC czyli Michal Nosowicz i Jonathan Chmielewski za zaufanie, zeszłoroczne wyjazdy i “Całą kule ziemską”

Święta Angelka za panikę na planie, ogarnięcie niczego (żart) i załatwienie największego projektora, który nie zmieścił się nam do auta.

Tomek Przybylik, że chciało ci się przyjechać i rozwalać na lubelskich miejscówkach.

Adam Olejniczak też ci podziękuję za coś ale nie wiem do końca za co. Może za operatorkę steadicama i wyjście z “Patelni”.

Dajcie znać jak się podoba!

This entry was posted in Video, YouTube and tagged , , . Bookmark the permalink.